03.08.2017

Program Festiwalowy IV edycji Festiwalu Whisky Jastrzębia Góra

festiwal whisky logo

Drodzy Whiskopijcy!

Poniżej znajdziecie program festiwalowy IV edycji naszego festiwalu whisky.

Godziny otwarcia tegorocznej edycji to:
25.08 (piątek) od 10:00 do 22:00
26.08 (sobota) od 11:00 do 22:00 + Strefa After Party od 22:30 do 03:00

 W tym roku będziecie mieli Państwo okazję poszerzać swoją wiedzę o „wodzie życia” na ponad 20-stu #masterclass połączonych z degustacją często wyjątkowych, limitowanych edycji, będzie również kilka premierowych edycji, a poprowadzą je światowej sławy Autorytety świata whisky, Global Brand Ambasadorzy oraz twórcy marek. Wszelkie informacje znajdziecie tu: https://festiwalwhisky.pl/masterclasses/ a bilety na masterclass można nabyć na stronie: https://festiwalwhisky.pl/shop/

 Odbędzie się również szereg paneli połączonych z degustacją w Strefie Prelekcji. Zaproszenia na poszczególne prelekcje zdobyć będzie można na stoiskach Prelegentów, a dokładny rozkład godzinowy i tematyczny prelekcji podamy bliżej daty festiwalu.

 Zarówno w piątek jak i sobotę o godzinie 20:15 wytypujemy spośród festiwalowych gości osobę, która otrzyma od nas wybraną butelkę whisky. Aby powalczyć o butelkę wystarczy wypełnić ankietę załączoną do Informatora Festiwalowego, który każdy z gości otrzyma po przybyciu na festiwal.

 Zadbamy o Państwa doznania muzyczne. Zakończenie pierwszego dnia festiwalowego uświetni występ wspaniałego Kwartetu Kuby Sienkiewicza!

Kwartet to formacja Kuby Sienkiewicza – piosenkarza, tekściarza, kompozytora, lidera zespołu Elektryczne Gitary.

Autora hitów, które przeszły do kanonu muzyki rozrywkowej, m. in. takich jak: „Jestem z miasta”, „Włosy”, „Dzieci”, „Kiler”, czy „Co Ty tutaj robisz”, „Koniec” i wielu wielu innych. Autor i kompozytor wielu utworów na znakomitej płycie, o charakterze dydaktycznym pt. „Historia”, oraz muzyki do filmów „Kiler”, „Kilerów 2 – óch”, „Sztos”, „Kariera Nikosia Dyzmy” i innych.

Z Elektrycznymi Gitarami wydał 13 płyt, których łączny nakład przekroczył 1,5 mln sztuk. Cztery z tych płyt uzyskały tytuł płyt platynowych a sześć złotych.

Lekarz, doktor nauk medycznych, specjalista neurolog. Zajmuje się chorobą Parkinsona i innymi z a b u r z e n i a m i r u c h o w y m i . Autor poradnika dla o s ó b chorych na chorobę Parkinsona.

O tym kto wystąpi drugiego dnia poinformujemy niebawem.

 W tym roku wraz z Jameson Irish Whiskey zadbaliśmy również o Państwa czas po zakończeniu festiwalu. Na tę okoliczność w odległości około 200 m od terenu festiwalu wybudowana zostanie specjalna strefa „After Party” dostępna wyłącznie dla gości festiwalowych, czynna w godzinach: 22:30 – 03:00. Zadbamy tam zarówno o Państwa doznania smakowe z #Jameson Caskmates jak i doznania muzyczne.

 Przez całe dwa dni oprócz animacji przygotowanych przez Wystawców będziecie mieli Państwo okazję uczestniczyć w warsztatach gry na dudach oraz warsztatach tańca szkockiego i irlandzkiego prowadzonych przez zespół Comhlan.

Nie masz jeszcze biletu? Czym prędzej zajrzyj więc na naszą stronę: https://festiwalwhisky.pl/

#festiwalwhisky #whiskyfestival #whiskyfest #jastrzebiagora#polishwhiskyfestival #whisky #whiskey #bourbon #festiwal#kubasienkiewicz #livemusic #degustacje #tastings #blendingworkshops