18.09.2020

Nowy The GlenDronach 1898 Vintage, Kingsman Edition dostępny jest wyłącznie w Dom Whisky Online!

dw_podstrona_GlenDronach Kingsman-baner
Whisky Lovers!

Od dziś wyłącznie w Redzie i online czeka na Was wyjątkowa, najnowsza edycja:

The GlenDronach Kingsman Edition 1989 Vintage / 50,1% / – Limitowana edycja The GlenDronach Kingsman Edition 1989 Vintage została niezwykle kunsztownie skomponowana przez Master Blender Dr Rachel Barrie, we współpracy z reżyserem serii „Kingsman”Matthew Vaughn’em, z zaledwie sześciu starannie wybranych beczek pochodzących z tego wyjątkowego rocznika.
Jest to juz druga edycja stworzona w ścisłej współpracy z reżyserem, która zbiega się w czasie z kinową premierą filmu: „King’s Man. Pierwsza misja”, wyprodukowanego przez 20th Century Studios i MARV Films Starzona w beczkach po Oloroso sherry i finiszowana w beczkach po Pedro Ximénez sherry z hiszpańskiego dębu, ta 29‑letnia whisky single malt reprezentuje wyjątkową finezję, siłę i charyzmę, adekwatnie do bohaterów filmu, agentów wywiadu Kingsman. Wszystkie butelki w limitowanej ilości 3 052 sztuk, zostały ręcznie opisane, ponumerowane i zalakowane, każda została również ozdobiona wspaniałymi insygniami Kingsmana. Ekskluzywne i eleganckie pudełko prezentowe

Aromat: ciemne owoce leśne, skórka śliwki, aromatyczny bitters, konfitura z orzechów włoskich, stara skóra, drewno cedrowe.

Smak: jesienne owoce, daktyle, figi, syrop z melasy, czarna trufla, rodzynki, kakao.

Finisz: potężny i długi, jeżyny, liść tytoniu, syrop z daktyli