17.07.2018

Masterclass na V edycji festiwalu whisky w Jastrzębiej Górze

festival-222-masterclass

Drodzy Whiskopijcy!

na stronie festiwalowej pojawiły się kolejne bilety na masterclass, które nabyć możecie tu: https://festiwalwhisky.pl/shop/

wszystkie informacje dotyczące maserclass V edycji znajdziecie na stronie festiwalowej w zakładce masterclass: https://festiwalwhisky.pl/masterclasses/

Obecnie w sprzedaży dostępne są bilety na masterclasses: Diageo Special Release / Benromach / The GlenDronach / Glenmorangie / Grant’s Whisky / Ardbeg / Speyburn Single Malt Scotch Whisky / Old Pulteney / Elements of Islay / Gordon & MacPhail Whisky / HYDE Whiskey / Glengoyne Highland Single Malt Scotch Whisky / Heaven Hill Distilleries o rozpoczęciu sprzedaży biletów na pozostałe masteclasses informować będziemy na bieżąco na naszych stronach festiwalowych.

WAŻNE

-> Masterclass są odpłatne, jednak do zakupionego biletu otrzymują Państwo w prezencie butelkę whisky/voucher, zgodnie z opisem który znajduje się w opisie biletu na masterclass.

-> Bilety na masterclass dostępne są wyłącznie dla posiadaczy biletu jednodniowego ważnego w dniu sesji masterclass lub biletu dwudniowego. Osoby nie posiadające jednego z wymienionych wyżej biletów nie będą mogły wziąć udziału w Festiwalu Whisky Jastrzębia Góra, ani też w masterclass.

-> Whisky/voucher zgodnie z opisem na bilecie będzie do odbioru na zakupionym masterclass.

-> Liczba miejsc jest ograniczona, zarówno 24 jak i 25 sierpnia jest to 45 miejsc (dziennie)

-> Procedura rezygnacji z zakupionego biletu jest taka sama jak zwrotu biletu na festiwal, według wytycznych regulaminu

-> Wszelkie informacje dotyczące master class na bieżąco pojawiać się będą na stronie festiwalu w zakładce „masterclass” oraz w socjal mediach festiwalowych.

-> Na sali obecny będzie tłumacz.