05.08.2022

MasterClass na 8 edycji Festiwalu Whisky

fws_2021_info-bilety_Baner_sklep

Drodzy Whiskopijcy!

na stronie festiwalowej pojawiła się właśnie informacja o dacie rozpoczęcia sprzedaży biletów MASTERCLASS 8 edycji naszego festiwalu.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 7 sierpnia (niedziela) o godzinie 16:00 poprzez stronę: https://festiwalwhisky.pl/bilety-masterclass/
Pełna lista masterclass aktualizowana będzie pod poniższym linkiem: https://festiwalwhisky.pl/masterclasses/
Przed dokonaniem zakupu, prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami dotyczącymi udziału w masterclass podczas 8 edycji festiwalu.
WAŻNE!
-> Bilety na masterclass dostępne są wyłącznie dla posiadaczy biletu jednodniowego ważnego w dniu sesji masterclass lub biletu dwudniowego. Osoby nie posiadające jednego z wymienionych wyżej biletów nie będą mogły wziąć udziału w Festiwalu Whisky Jastrzębia Góra, ani też w masterclass (nawet w przypadku gdy zakupią bilet masterclass).
-> Masterclass są odpłatne, jednak do zakupionego biletu otrzymują Państwo w prezencie butelkę whisky/voucher, zgodnie z opisem który znajduje się w opisie biletu na masterclass.
-> Whisky/voucher zgodnie z opisem na bilecie będzie do odbioru po zakończonym masterclass.
-> Liczba miejsc jest ograniczona, zarówno 26 jak i 27 sierpnia to maksymalnie 45 miejsc.
-> Procedura rezygnacji z zakupionego biletu jest taka sama jak zwrotu biletu na festiwal, według wytycznych regulaminu
-> Wszelkie informacje dotyczące masterclass na bieżąco pojawiać się będą na stronie festiwalu w zakładce „masterclass” oraz w social mediach festiwalowych.