Witamy Państwa w Domu Whisky

To miejsce jest wyrazem naszej wielkiej miłości do tradycji, jaka wytworzyła się wokół osobliwości i charakteru whisky. Dom Whisky to nie tylko miejsce kultu. Najpierw jest bowiem pasja, a dopiero potem smak, aromat i barwa. Możecie nam Państwo wierzyć, że wkładamy w to całe serce. Miłość do Whisky towarzyszyła nam od zawsze, jeszcze na długo przed tym, jak 24 lata temu otworzyliśmy w Jastrzębiej Górze Coctail Bar Max. Wyraźnie promując przez cały czas kulturę koktajlową, opartą na różnorodnych rodzajach alkoholi, nie przestawaliśmy marzyć, by znaleźć właśnie dla Whisky wyjątkowe miejsce. Od 2002 roku podróżowaliśmy w różne strony świata, gdzie produkuje się “wodę życia”, by zdobyć odpowiednią wiedzę na temat szeregu odmian bursztynowego trunku. Szybko zrozumieliśmy, że jedynie wybudowanie wyjątkowego miejsca, wzorowanego na tradycyjnych destylarniach, może w pełni oddać złożoność tradycji, jaka wytworzyła się wokół Whisky, królowej wszystkich alkoholi. Nasze marzenie się spełniło w 2009 roku, w maju 2013 roku filia Domu Whisky została w Warszawie (od lipca 2021 roku w miejscu whisky baru działa sklep stacjonarny Dom Whisky Online), od października 2015 jesteśmy we Wrocławiu, a od lutego 2018 otwarty został drugi warszawski Dom Whisky na Nowym Świecie 32, a ostatnim dodatkiem jest Dom Whisky w Sopoice na ul.Grunwaldzkaiej 1-3. W Jastrzębiej Górze znajdziecie Państwo ponad 2000 butelek whisky z całego świata, we wrocławskiej filii znajdziecie ich ponad 1200, w Sopocie ponad 800,  a w wyborze zdecydowanie króluje Nowy Świat z ponad 4000 butelek „wody życia”.

Coraz więcej osób zainteresowanych jest świadomym korzystaniem ze wszystkich jakości, jakie oferuje nam klasycznie dobra Whisky. Z takiego przekonania zrodziła się potrzeba stworzenia specjalnych szkoleń, na których postaramy się wprowadzić uczestników w świat najznakomitszego z trunków. Naszym celem jest zorganizowanie ekskluzywnych spotkań, które w całości oraz w najdrobniejszych szczegółach będą odpowiadać wyjątkowemu klimatowi, w jaki wprowadza nas starannie podana Whisky. Podczas degustacji uczestnicy będą mieli okazję nie tylko spróbować szeregu odmian “wody życia”, ale także otrzymać porcję praktycznych informacji, które pozwolą każdemu — w dowolnej chwili — cieszyć się niezastąpionym towarzystwem królowej wszystkich alkoholi.

Dom Whisky Jest organizatorem i pomysłodawcą pierwszego i największego festiwalu whisky w P0lsce _ festiwal Whisky Jastrzębia Góra (www.festiwalwhisky.pl), który odbywa się co roku, w ostatni weekend sierpnia.

Prowadzimy również największy sklep z alkoholami luksusowymi w Polsce (ponad 10000 edycji, w tym ponad 6000 butelek whisky/whiskey) – Dom Whisky Online

Od 2017 zapraszamy również do sklepu stacjonarnego w Redzie, przy ulicy Wejherowskiej 67, gdzie cała oferta Dom Whisky Online dostępna jest na „wyciągnięcie ręki”.

Od maja 2021 roku sklep stacjonarny znajduje się również na Rzeźniczej 28-31 we Wrocławiu z wyborem ponad 3000 butelek.

Od lipca 2021 trzeci sklep stacjonarny, mieści się w Warszawie na Kruczej 16/22 i oferuje wybór z ponad 7000 butelek.