05.06.2019

Ardbeg Day – dni swawolnej hulanki

ardbegday_ig

Każdego roku, podczas Ardbeg Day – ostatniej niedzieli Festiwalu Muzyki i Słodu na wyspie Islay – fani whisky z całego świata zbierają się, aby celebrować wszystko, co Ardbeggowe. Na wyspie Islay Ardbeg Day odbędzie się 1 czerwca, my zapraszamy was do świętowania w Polsce w dniach 5 oraz 6 Czerwca w Ambasadzie Ardbega znajdującej się w Coctail Bar Max & Dom Whisky przy ul. Nowy Świat 32 w Warszawie.

Na te specjalne dni przygotowaliśmy moc wrażeń.
➡️ dymne koktajle ze świeżymi ananasami i kokosami!
➡️ muzykę bębnów i marakasów!
➡️ I oczywiście długo wyczekiwanego Ardbega Drum – unikalną, limitowaną edycję, przygotowaną specjalnie na Ardbeg Day!

Wszystkich członków Komitetu zapraszamy na degustację prowadzoną przez Ambasadora marki Ardbeg – Stanisław Domin.
Z okazji Ardbeg Day Carnival przygotowaliśmy dla was same specjały: Ardbeg TEN, Ardbeg Drum Festival Release oraz Ardbeg Drum Committee Release.
Na darmowe degustacje możecie zapisać się przez stronę: http://bit.ly/ArdbegDay_degustacja)

Nie jesteś jeszcze członkiem Komitetu? Przyjdź na Ardbeg Day i wypełnij formularz!

Czas odkurzyć swoje bębny i marakasy, włożyć kwiecistą koszulę i w karnawałowym, karaibskim pochodzie pomaszerować na Ardbeg Day.

Świętuj bogatą historię karnawałów wyspy Islay z ekstrawaganckim, karaibskim twistem. Dołącz do zabawy w Ambasadzie Ardbega!

Niech rozpoczną się dni swawolnej hulanki!

Slàinte!

Świętuj karnawał Ardbega u siebie!
Jeśli nie możesz dołączyć do naszej zabawy w Warszawie, już dziś znajdź swój najbliższy lokal serwujący ulubione dymne koktajle i Ardbeg Drum:

Dom Whisky Sopot, ul Grunwaldzka 1-3:
07.06.2019
Dom Whisky Wrocław, ul. Rzeźnicza 28-31:
07.06.2019

Dom Whisky Warszawa, ul. Krucza 16/22:
08.06.2019

ARDBEG DRUM

Ardbeg Drum to limitowana edycja nasycona najbardziej karaibskim „duchem” – rumem.
Po raz pierwszy w historii Destylarni, whisky z beczek po bourbonie została dodatkowo starzona w beczkach po rumie. Wszystko to po to, aby wydobyć z niej tropikalne smaki.

Wrażenia smakowe:
Ardbeg Drum jest niefiltrowany na zimno I butelkowany w mocy 46% zawartości alkoholu.
Kolor: Jasno-złoty
Nos: Aromatyczna żywica sosnowa I dym drzewny porywa do tańca dojrzałe banany i ananasy. Wszystko pląsa w rytm karaibskich bębnów, aby zjednoczyć się z wędzonymi jabłkami i sproszkowanym kakao. Odległe nuty imbiru, daktyli i cynamonu kołyszą nas w stronę kojącej lawendy.
Smak: Na podniebieniu fale dymu, smoły i kreozotu spływają kaskadami na suche i pieprzne smaki. Goździki, lukrecja i imbir kroczą dumnie w paradzie wraz z ciemną czekoladą i wędzoną wanilią.
Finisz: Intensywny dym, prażona kawa i odnalezione niczym piracki skarb słodkie przyprawy śpiewają jednym wzmocnionym głosem.
Butelki Ardbeg Drum możecie już dziś zarezerwować na stronie:
http://bit.ly/ArdbegDrum_rezerwacja, wraz z voucherem na wyjątkowo dymny koktajl, który zrealizujecie w Ambasadzie Ardbega w Warszawie w dniach 5-9.06.2019