01.03.2017

American Chopper WOŚP jest już nasz!

5859157b8df86_o,size,933x0,q,70,h,38b8e7

Drodzy!
Nareszcie możemy potwierdzić oficjalnie!
W tym roku i nam udało się wspomóc Jurka Owsiaka i WOŚP!
Coctail Bar Max & Dom Whisky stały się właścicielami legendarnego American Choppera, który wykonany został specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2012 roku przez znanych na całym świecie: Paul Jr. Designs z programu „American Chopper”!

Amerykańska firma Paul Jr. Designs, znana z programu Discovery „American Chopper”, wykonała w 2012 roku niepowtarzalny motocykl dla Fundacji WOŚP. Design motocykla zawiera elementy związane zarówno z Orkiestrą, jak również z Przystankiem Woodstock i dedykowany jest przez firmę Paul Jr. Designs – Fundacji WOŚP. Między innymi w motocykl wkomponowane są monety poświęcone WOŚP, wyemitowane w styczniu 2012 roku przez Narodowy Bank Polski.

„Któż, kogo interesują motocykle, nie zna programu American Chopper? 165 krajów świata emituje ten program, który ciągle cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jest to rodzinna saga o tym, jak tworzy się od podstaw motocykl, który za każdym razem poświęcony jest innemu tematowi. Wydarzenia, historia, a nawet prywatne osoby mogą stać się inspiracją dla twórców tej wspaniałej maszyny. Miliony ludzi na całym świecie śledzą losy rodziny Teutul, ich wspólną pracę, kłótnie, a także radości z wykonania każdorazowo niesamowitego dzieła, jakim jest gotowy Chopper.”- powiedział Jurek Owsiak.

Motocykl licytowany był każdego roku i aukcje dotyczyły wynajmu choppera na okres jednego roku. W tym roku jest inaczej, gdyż licytacja dotyczyła przekazania własności motocykla.

Ten wyjątkowy i jedyny na świecie egzemplarz od dziś rusza w podróż po naszych koktajl barach, a pierwszym jego przystankiem będzie Coctail Bar Max & Dom Whisky we Wrocławiu! Czekamy na Was na Rzeźniczej 28-31!

#wośp #siema #americanchopper